Responsive Menu
Add more content here...

Спільна магістерська програма

Технічного Університету м. Дрездена
та
Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ ім. Ігоря Сікорського) та Технічний університет м. Дрездена (ТУД) пропонують єдину міжнародну програму магістерської підготовки за фахом: 
1. “Електронні прилади та пристрої” (Інститут телекомунікаційних систем та факультет Електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського та факультет Електроніки та інформаційних технологій ТУД) 
2. «Інженерія розподілених систем» (Інститут телекомунікаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського та факультет Інформатики ТУД)

Технічний університет м. Дрездена

У рамках єдиної міжнародної програми студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського мають можливість пройти стажування в ТУД за фахом: 
1. «Електронні прилади та пристрої» на базі спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського «Електронні прилади та пристрої» або «Технології та засоби телекомунікацій» у поєднанні з програмою магістратури ТУД «Електроніка» (спеціалізація – Мікроелектроніка) 
2. «Інженерія розподілених систем» на базі спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського «Інформаційні мережі зв’язку» у поєднанні з програмою магістратури ТУД «Обчислювальна інженерія».

Формування та підготовка груп студентів починається з другого року їх навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського за результатами завершення першого року навчання.

Вимоги до студентів 
•          Диплом «Бакалавр з телекомунікацій» або «Бакалавр з електроніки» КПІ ім. Ігоря Сікорського 
•          Рекомендація кафедри на проходження навчальної програми магістратури 
•          Вільне володіння англійською мовою 
•          Базове володіння німецькою мовою 
•          Участь у науковій роботі та наукових проектах університету 
•          Успішно складені загальні вступні іспити до дворічної програми магістратури за обраним фахом:
•          “Електронні прилади та пристрої”
•          «Інженерія розподілених систем» 
•          Відбір студентів буде здійснюватися спільною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського та ТУД.

Навчання

Навчання за програмою проводиться на контрактній основі: за власний рахунок студентів або за рахунок отриманих ними стипендій. В залежності від успішності та активності в навчанні та науковій роботі, студенти мають можливість отримання стипендій як фінансової підтримки для участі у програмі. Кількість стипендій обмежена.

Період навчання – 2 роки. Перший рік студенти навчаються в КПІ ім. Ігоря Сікорського, другий рік – в ТУД. Студент має два наукових керівника: від КПІ ім. Ігоря Сікорського та ТУД. Магістерська робота захищається або в КПІ ім. Ігоря Сікорського, або в ТУД.

У кожному з університетів-партнерів студенти проходять навчання відповідно до місцевого навчального та екзаменаційного регулювання.

Студенти самостійно відповідальні за одержання страховки та повинні її представити під час зарахування до університету-партнеру. Спільна комісія встановлює правила, пов’язані з фінансуванням студентів, що беруть участь у програмі. Ці правила будуть прийматися відповідно до місцевих законодавчих обмежень кожного університету-партнеру.

Захист дипломів

В залежності від успішності в навчанні та досягнень в науковій роботі під час навчання за програмою, студенти по її завершенню отримують:
•          сертифікат про вивчення додаткових дисциплін та стажування в Німеччині (в залежності від успішності в навчанні та науковій роботі університетів-партнерів);
•          диплом Магістра КПІ ім. Ігоря Сікорського – “Магістр з телекомунікацій” або “Магістр з електроніки”.

Бланки документів Ви можете завантажити звідси.

Інформація про програму “Подвійний диплом”
Інформаційні бюлетні для студентів
Навчальні матеріали для самопідготовки до іспитів
Лабораторний практикум ТУ м. Дрезден
Додаткові матеріали ТУ м. Дрезден
Зразок заявки на участь в іспитах (подається до 31 травня)
Інструкція з on-line реєстрації
Перелік тем, що виносяться на іспити
Навчання в Дрездені: путівник для абітурієнтів
Інформація про ТУ м. Дрезден
Магістратура в ТУ м. ДрезденКоординатор програми – Татарчук Дмитро Дмитрович
Телефон: +380(97)152-18-61
Електронна пошта: d.tatarchuk@kpi.ua
www.kpi.ua