ua eng facebook home search we

  

Корисна ╕нформац╕я для вступник╕в


Перед молодою людиною п╕сля усп╕шного зак╕нчення школи завжди постають два дуже важливих питання:

Куди п╕ти вчитись?

Де працювати п╕сля завершення вищо╖ осв╕ти?

В╕дпов╕д╕ на ц╕ питання та правильний виб╕р майбутньо╖ профес╕╖ та отримання належно╖ квал╕ф╕кац╕╖ залежать не т╕льки в╕д само╖ людини, р╕вня ╖╖ п╕дготовки, уподобань та зд╕бностей, але й в╕д часу, кра╖ни чи м╕ста, у якому знаходиться учбовий заклад.

Ви чита╓те ц╕ стор╕нки на сайт╕ одного з найстар╕ших ун╕верситет╕в ╢вропи - Нац╕онального техн╕чного ун╕верситету Укра╖ни "Ки╖вський пол╕техн╕чний ╕нститут ╕мен╕ ╤горя С╕корського", якому спец╕альним указом збережена ╕сторична назва «Ки╖вський Пол╕техн╕чний ╤нститут» за видатн╕ заслуги перед державою.

М╕кро- та наноелектрон╕ка ╓ генеральним напрямком розвитку сучасно╖ електрон╕ки, яка, у свою чергу, визнача╓ прискорений розвиток усього сусп╕льства. Це одна з небагатьох сфер виробничо╖ та науково-техн╕чно╖ д╕яльност╕ людини, в як╕й зростання техн╕чних показник╕в, якост╕ продукц╕╖ та економ╕чно╖ ефективност╕ супроводжу╓ться зниженням ╖╖ соб╕вартост╕. Завдяки досягненням м╕кроелектрон╕ки спостер╕га╓ться пом╕тний прогрес у рад╕оелектрон╕ц╕, комп'ютерн╕й техн╕ц╕, ╕нформац╕йних технолог╕ях, телебаченн╕, в╕део- та ауд╕отехн╕ц╕, засобах моб╕льного зв'язку, телекомун╕кац╕йних мережах, вим╕рювальн╕й техн╕ц╕ та в багатьох ╕нших галузях науки ╕ техн╕ки.

Сьогодн╕ прогрес досяга╓ться за рахунок зб╕льшення к╕лькост╕ елемент╕в у м╕кросхемах (╕нтеграц╕я) та зменшення розм╕р╕в самих елемент╕в (м╕кром╕н╕атюризац╕я). У майбутньому такий п╕дх╕д лише к╕льк╕сних зм╕н неодм╕нно призведе до упов╕льнення темп╕в розвитку електрон╕ки. Враховуючи в╕рог╕дн╕сть появи таких кризових явищ та для послаблення ╖х впливу на розвиток м╕кроелектрон╕ки, навчання на кафедр╕ ведеться на основ╕ глибокого засво╓ння фундаментальних наук: ф╕зики, математики та ╕нформатики, що да╓ змогу випускникам кафедри працювати у промисловост╕ та займатися науковими досл╕дженнями. Створення нов╕тн╕х, конкурентоспроможних вироб╕в можливо не т╕льки при застосовуванн╕ сучасних технолог╕й та метод╕в проектування, але ╕з використанням ╕дей функц╕онально╖ електрон╕ки, як╕ грунтуються не лише на м╕кросхемотехн╕чних принципах, а ╕ на ф╕зичних явищах та ефектах у твердому т╕л╕. З використанням цих ефект╕в виготовляють твердот╕льн╕ лазери, оптоелектронн╕ засоби зв'язку та голограф╕чн╕ системи обробки надвеликих масив╕в ╕нформац╕╖, п'╓зоелектричн╕ та магн╕тн╕ функц╕ональн╕ елементи, сенсори р╕зних електричних та неелектричних величин тощо.

Ми ╓ св╕дками безпрецедентного зростання об'╓м╕в вироб­ництва продукц╕╖ м╕кро- та наноелектрон╕ки та усп╕шного ╖╖ застосування у р╕зних сферах д╕яльност╕ людини. Тому робота профес╕онал╕в ╕з широкою та фундаментальною п╕дготовкою ста╓ все б╕льш прес­тижною ╕ потреба у фах╕вцях цього напрямку пом╕тно зроста╓ ╕ буде зростати надал╕.


Кафедра мiкроелектронiки КПI ╕м. ╤горя С╕корського
Etomite »

Сайт кафедри м╕кроелектрон╕ки

« Error »

Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client184/web221/web/index.php:1995) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /var/www/clients/client184/web221/web/index.php 
  Line: 403 
  Line 403 source: header('Content-Type: '.$type.'; charset='.$this->config['etomite_charset']);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0515 s s(25 Requests)
  PHP: 0.0922 s s 
  Total: 0.1437 s s