ua eng home search we

Ульянова Верон╕ка Олександр╕вна

Асистент, кандидат техн╕чних наук

  

Народилася 1989 р. Зак╕нчила з в╕дзнакою факультет електрон╕ки НТУУ "КП╤" 2012 р. 2013 та 2014 проходила стажування в лаборатор╕ях Нац╕онального досл╕дного центру нанотехнолог╕й (UNAM) у м. Анкара, Туреччина. У 2013 роц╕, будучи асп╕рантом першого року п╕дготовки, пос╕ла перше м╕сце в конкурс╕ компан╕╖ ОПТЕК на здобуття грант╕в п╕дтримки молодих учених пров╕дних ВНЗ та науково-досл╕дних центр╕в Рос╕╖, СНД та Груз╕╖. Працювала науковим сп╕вроб╕тником у Науково-досл╕дному ╕нститут╕ Прикладно╖ електрон╕ки, брала участь у розробц╕ конкурсних пропозиц╕й та безпосередн╕й робот╕ у м╕жнародних проектах. У 2014 -2015 навчальному роц╕ ╖й було призначено академ╕чну стипенд╕ю Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни.

З 2015 року працю╓ асистентом кафедри м╕кроелектрон╕ки, 2016 року захистила дисертац╕ю на здобуття наукового ступеня кандидата техн╕чних наук. Проводить лабораторн╕ та практичн╕ заняття з курс╕в «Електронн╕ сенсори», «Твердот╕льна електрон╕ка», «Ф╕зика твердого т╕ла», керу╓ курсовими та атестац╕йними роботами.

Результати наукових досл╕джень представлен╕ у понад 35 наукових публ╕кац╕ях, оприлюднен╕ на конференц╕ях, сем╕нарах, симпоз╕умах в Укра╖н╕, Швейцар╕╖, Австр╕╖, Н╕меччин╕ та Молдов╕.

Напрям наукових досл╕джень – сенсори, наноматер╕али та нанотехнолог╕╖.


Кафедра мiкроелектронiки КПI ╕м. ╤горя С╕корського
Etomite »

Сайт кафедри м╕кроелектрон╕ки

« Error »

Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client184/web221/web/index.php:1995) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /var/www/clients/client184/web221/web/index.php 
  Line: 403 
  Line 403 source: header('Content-Type: '.$type.'; charset='.$this->config['etomite_charset']);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0460 s s(40 Requests)
  PHP: 0.0188 s s 
  Total: 0.0648 s s