ua eng home search we

Протягом багатьох рок╕в кафедра готувала фах╕вц╕в для Китаю, Польщ╕, Болгар╕╖, Куби, Угорщини, Н╕мецько╖ Демократично╖ Республ╕ки. Всього для цих кра╖н було п╕дготовлено понад 100 ╕нженер╕в електрон╕ки. На кафедр╕ навчались в асп╕рантур╕ та захищали дисертац╕╖ громадяни Китаю, Болгар╕╖, Н╕меччини, Польщ╕.

На баз╕ кафедри, в╕дпов╕дно угодам м╕ж КП╤ та навчальними закладами осв╕ти Болгар╕╖ та Польщ╕ проходили виробничу практику студенти Вроцлавсько╖ пол╕техн╕ки та Габровського електротехн╕чного ╕нституту.

Науков╕ досягнення кафедри здобули м╕жнародне визнання, кращих з ╖╖ сп╕вроб╕тник╕в було запрошено до ╕нших кра╖н для сп╕льних наукових досл╕джень, читання лекц╕й. Зокрема професор Ю.╤. Якименко працював у США, Бельг╕╖, Н╕меччин╕, Франц╕╖; професор Ю.М. Поплавко - в Португал╕╖, П╕вденн╕й Коре╖ та Н╕меччин╕; доценти Г.╤. Богдан та О.В. Борисов - у Болгар╕╖; доцент Ю.Д. Кобцев - у Болгар╕╖ та Монгол╕╖; доценти В.П. Бовтун ╕ М.А. Лещенко - у Н╕меччин╕; доцент М.Р. Домбругов - у Франц╕╖ та Канад╕; доцент А.Т. Орлов - у Грец╕╖.

Багато викладач╕в ╕ студент╕в приймали участь у м╕жнародних наукових конференц╕ях, друкували науков╕ статт╕ та монограф╕╖ в закордонних наукових журналах. Понад 60 винаход╕в сп╕вроб╕тник╕в кафедри запатентовано у США, Великобритан╕╖, Н╕меччин╕, Япон╕╖ та в ╕нших кра╖нах.

Науков╕ роботи сп╕вроб╕тник╕в кафедри неодноразово одержували перемогу на м╕жнародних конкурсах. Професори Поплавко Ю.М., Б╕лоус А.Г., доценти Бовтун В.П., Лещенко М.А., старший науковий сп╕вроб╕тник Переверзева Л.П. здобули Сорос╕вськи гранти. Визнанням особистого вкладу в науку та у розвиток Вищо╖ школи було обрання зав╕дувача кафедри професора Якименка Ю.╤. м╕жнародним академ╕ком вищо╖ школи та почесним членом американсьского ╕нституту рад╕о╕нженер╕в, присудження професору Поплавку Ю.М. Сорос╕всько╖ стипенд╕╖.

В цей час кафедра ма╓ прям╕ зв'язки з багатьма ун╕верситетами заруб╕жних кра╖н, у тому числ╕ з Аахенським, Дрезденським, Мюнхенським, Берл╕нським ун╕верситетами (Н╕меччина), з Л╕онським, Тулузським, Сент-Еть╓нським ун╕верситетами (Франц╕я), з М╕чиганським, Техаським ун╕верситетами (США), з Харбинським Пекинським ун╕верситетами (Китай) та з ╕ншими.

Кафедра бере участь у ╢вропейських м╕жнародних програмах "Ntvhus-Tasis", "Inyas", "Copernicus" та ╕нш.

 

Кафедра мiкроелектронiки КПI ╕м. ╤горя С╕корського
Etomite »

Сайт кафедри м╕кроелектрон╕ки

« Error »

Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client184/web221/web/index.php:1995) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /var/www/clients/client184/web221/web/index.php 
  Line: 403 
  Line 403 source: header('Content-Type: '.$type.'; charset='.$this->config['etomite_charset']);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0322 s s(18 Requests)
  PHP: 0.0220 s s 
  Total: 0.0542 s s