Responsive Menu
Add more content here...

Вітаємо Вас на сайті кафедри мікроелектроніки
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Кафедра готує бакалаврiв, магістрів і докторів філософії (PhD) за спеціальністю 176 “Мiкро- та наносистемна техніка” (освітня програма “Мiкро- та наноелектроніка”).

Сучасний світ неможливо уявити без електроніки, яка охопила всі галузі людської діяльності. Мікро- та наноелектронні технології лежать в основі всіх напрямів сучасної електроніки: комп’ютерної техніки, телекомунікацій, авіоніки, космічної та медичної техніки, енергетики. Навчальний процес на кафедрі направлений на глибинне розуміння процесів і явищ, які відбуваються в будь-яких електронних системах. Тому, як свідчить багаторічний досвід, випускники кафедри мікроелектроніки легко адаптуються у всіх сферах діяльності, пов’язаних з електронікою.

Кафедра є учасником Європейських науково-освiтнiх програм i має дiловi стосунки з вищими навчальними закладами США, Захiдної Європи, Китаю, Південної Кореї тощо.

На базi кафедри створено науково-дослiдний iнститут електронiки та мікросистемної техніки, в якому проводять науковi дослiдження за різними напрямками.

Новини та події

17.04.2024 з 16:10 до 16:40 відбудеться відкрита зустріч із експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньо-наукової програми другого (магістерського) рівня вищої освіти “Мікро- та наносистемна техніка” (спеціальність 153 Мікро- та наносистемна техніка).

Приєднатися до зустрічі можна за посиланням:
https://us05web.zoom.us/j/97314895978?pwd=RXFSMVN6VHpkZ0RIY05LdHJKT2JTZz09
Ідентифікатор конференції: 973 1489 5978
Код доступу: eBy9E8

Запрошуємо усіх бажаючих.

Факультет електроніки з глибоким сумом сповіщає
про смерть після тривалої хвороби на 83-му році життя
старшого наукового співробітника кафедри мікроелектроніки

КРАСИЛИЧ Галини Петрівни,

яка настала 5 квітня 2024 р.

Прощання з Красилич Г.П. відбудеться 10 квітня 2024 р. о 13:00 у приміщенні ритуальної зали на території лікарні № 18 (б-р Т. Шевченка, 17).

Photo

Шановні студенти, відкрито набір на програму стажування в компанію Melexis !

Стажування в компанії Melexis (більше інформації про компанію на офіційному сайті: melexis.com) – це прекрасна можливість отримати унікальний інженерний досвід в команді професіоналів, які розробляють мікросхеми світового рівня!
На стажуванні учасники будуть створювати аналогові мікросхеми в Cadence Virtuoso, вдосконалять навички в мікроелектронній схемотехнці, будуть працювати з найсучаснішим вимірювальним обладнанням, користуватися LabVIEW/Python для автоматизації вимірювань, розробляти друковані плати в Altium Designer, програмувати на С/ASM.
Melexis пропонує гнучкий графік відвідування офісу або заняття у спільній  науково-освітній лабораторі КПІ-Мелексіс  (двічі на тиждень починаючи з вересня  протягом року з застосуванням  сучасної професійної  системи проектування Cadence), індивідуальну стипендію і можливість працевлаштування після завершення стажування. Студенти матимуть можливість застосувати на практиці теоретичні знання з курсів «Аналогова електроніка», «Твердотільна електроніка», «Цифрова електроніка» та інші.

Можливий такий напрямок стажування:
Trainee in Analog Design Group: https://www.linkedin.com/jobs/view/3844040360

Етапи:
1) заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/UmLCKpxppseprSNZ7
2) технічний тест, інтерв’ю та відбір (квітень 2024)
3) літня практика (червень – серпень 2024) та стажування (починаючи з вересня 2024)
4) Проходження літньої практики в офісі та заняття у спільній  науково-освітній лабораторі КПІ-Мелексіс (двічі на тиждень починаючи з вересня протягом року із застосуванням сучасної професійної системи проектування Cadence)

У разі питань звертатись до Приходько Ольги – HR manager:
+38050 457 03 25, opr@melexis.com

29.02.2024 о 18:00 відбудеться науковий семінар (офіційний передзахист) за темою дисертації аспіранта Лапшуди Владислава Анатолійовича “Сенсори вологості на основі наноцелюлози для гнучкої електроніки”.
Семінар відбудеться он-лайн за посиланням https://meet.google.com/yrm-texf-cve
Із текстом дисертації можна ознайомитися тут.

26.02.2024 о 18:00 відбудеться науковий семінар (офіційний передзахист) за темою дисертації аспіранта Крисенка Павла Ігоровича “Збагачення даних для прогнозування властивостей метаматеріалів”.
Семінар відбудеться он-лайн за посиланням https://meet.google.com/yrm-texf-cve
Із текстом дисертації можна ознайомитися тут.

У вівторок 28 листопада 2023 року о 10:25 відбудеться відкрита лекція з дисципліни «Електронні сенсори» доцента кафедри мікроелектроніки к.т.н. Обухової Т. Ю. на тему «Сенсори на основі плазмонного резонансу».
Посилання на онлайн зустріч в Meet:
https://meet.google.com/pwu-skqi-bjq

20.09.2023 о 18.00 відбудеться науковий семінар (офіційний передзахист) за темою дисертації аспіранта 4 курсу Зозюка Максима Олеговича “Згорткова нейронна мережа для прогнозування коефіцієнту пропускання метаматеріалів в залежності від їх структури”.
Семінар відбудеться он-лайн за посиланням https://meet.google.com/yrm-texf-cve
Із текстом дисертації можна ознайомитися тут.

Вітаємо професора кафедри мікроелектроніки, д-ра фіз.-мат. наук Юрія Михайловича Поплавко із нагородженням Почесною відзнакою Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського «За служіння та відданість КПІ ім. Ігоря Сікорського»! Бажаємо подальших творчих успіхів, здоров’я та мирного неба!

До уваги студентів 4-го курсу бакалаврату та 2-го курсу магістратури!!!

В осінньому семестрі 2023/2024 н.р. практична підготовка (окремі види занять) для груп ДП-01 та ДП-02, а також Практика для групи ДП-21мп буде здійснюватися в очному режимі.

Перелік освітніх компонент, за якими практична підготовка буде здійснюватися в очному режимі

Вітаємо призерів загальноуніверситетської студентської олімпіади “Інтелектуальна власність та Патентознавство” в секції “Патентознавство та набуття прав”:
Пошукайло Катерину Олександрівну (гр. ДП-21мп) – ІІ місце
Береста Віталія Юрійовича (гр. ДП-21мп) – ІІІ місце

Photo