ua eng home search we

  Осв╕тн╕й р╕вень маг╕стра – це другий р╕вень вищо╖ осв╕ти.

Тривал╕сть навчання – 2 роки.

 

Спец╕ал╕зац╕я "Мiкро- та наноелектронн╕ прилади ╕ пристро╖"

Спец╕ал╕зац╕я "Мiкро- та наноелектронн╕ прилади ╕ пристро╖" ╓ фундаментом для будь-яких ╕нших спец╕альностей ╕ спец╕ал╕зац╕й у галуз╕ електрон╕ки. Наш╕ студенти отримують найб╕льш фундаментальну п╕дготовку з ф╕зичних та математичних дисципл╕н, пор╕вняно з ╕ншими спец╕ал╕зац╕ями. Також студенти отримують ун╕версальну осв╕ту з комп'ютерних технолог╕й, об’╓ктно-ор╕╓нтованого та системного програмування для проектування м╕кро- та наносистемних пристро╖в, м╕кроконтролер╕в, систем на кристал╕, нанотехнолог╕й в електрон╕ц╕ тощо. Наш╕ випускники вм╕ють проводити теоретичн╕ та експериментальн╕ досл╕дження в галуз╕ м╕кро- та наноелектрон╕ки, будувати математичн╕ та комп'ютерн╕ модел╕ ф╕зичних явищ ╕ пристро╖в на ╖х основ╕, проектувати ╕ конструювати електронн╕ прилади ╕ пристро╖ р╕зного р╕вня складност╕ (в╕д елементарних компонент╕в до надскладних систем, у тому числ╕ м╕кропроцесор╕в та м╕кроконтролер╕в). Фундаментальна п╕дготовка та широкий св╕тогляд, як╕ студенти отримують п╕д час навчання, дають змогу випускникам легко адаптуватися у сучасному св╕т╕, реал╕зувати сво╖ можливост╕ на виробництв╕, у науково-досл╕дних ╕ навчальних закладах, у б╕знес╕ як в Укра╖н╕ так ╕ у всьому св╕т╕.


Спец╕ал╕зац╕я "Мiкроелектронн╕ ╕нформац╕йн╕ системи"

Навчання передбача╓ п╕дготовку фах╕вц╕в з╕ створення сучасних м╕кроелектронних ╕нформац╕йних систем, включаючи штучний ╕нтелект, нейронн╕ мереж╕, бездротов╕ сенсорн╕ мереж╕, систему електронне здоров’я тощо. Наш╕ випускники волод╕ють навичками розроблення ╕нформац╕йних систем р╕зних р╕вней складност╕. Така фахова п╕дготовка досяга╓ться шляхом вивчення ф╕зики явищ у твердих т╕лах, сенсорики, сучасних ╕нформац╕йних технолог╕й, схемотехн╕чних та технолог╕чних засад створення електронних пристро╖в та систем, об’╓ктно-ор╕╓нтованого програмування. Також студенти набувають знань щодо принципу д╕╖, будови та характеристик елемент╕в м╕кроелектронних ╕нформац╕йних систем (╓мн╕сних та п’╓зоелектричних перетворювач╕в, сенсор╕в ф╕зичних ╕ б╕омедичних величин, електромехан╕чних актюатор╕в, м╕кро- та наномотор╕в, високочастотних та оптичних м╕кро- ╕ наноелектромехан╕чних пристро╖в) та особливостей ╖х функц╕онування в ╕нтегральних схемах; екв╕валентних схем та моделей МЕМС/НЕМС компонент╕в; принцип╕в проектування та особливостей технолог╕чних процес╕в виготовлення основних елемент╕в м╕кроелектронних ╕нформац╕йних систем. Особливу увагу прид╕лено вивченню м╕кропроцесор╕в, вбудованих систем на ╖х основ╕, сигнальних процесор╕в та програмованих лог╕чних ╕нтегральних схем. Випускники працюють у сфер╕ сучасних ╕нформац╕йних технолог╕й та в установах, як╕ займаються розробкою, монтажем та експлуатац╕╓ю ╕нформац╕йних ╕ телекомун╕кац╕йних систем, комп’ютерних мереж, м╕кро- та наносистемно╖ техн╕ки як на в╕тчизняних, так ╕ на закордонних п╕дпри╓мствах.

 


Якщо Ви здобули ступ╕нь бакалавра за ╕ншою спец╕альн╕стю, то Вам необх╕дно скласти додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможете Ви опановувати обрану програму п╕дготовки.

 


Програми вступних фахових випробувань та додаткового фахового випробування розм╕щен╕ у розд╕л╕ «Програми вступних ╕спит╕в».


 Перел╕к необх╕дних документ╕в та ╕ншу корисну ╕нформац╕ю Ви можете знайти на сайт╕ Приймально╖ ком╕с╕╖ ун╕верситету.


Кафедра мiкроелектронiки КПI ╕м. ╤горя С╕корського
Etomite »

Сайт кафедри м╕кроелектрон╕ки

« Error »

Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client184/web221/web/index.php:1995) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /var/www/clients/client184/web221/web/index.php 
  Line: 403 
  Line 403 source: header('Content-Type: '.$type.'; charset='.$this->config['etomite_charset']);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0504 s s(20 Requests)
  PHP: 0.0124 s s 
  Total: 0.0628 s s