ua eng home search we

Осв╕тн╕й р╕вень бакалавра – це перший р╕вень вищо╖ осв╕ти.

Тривал╕сть навчання – 4 роки.

 

Спец╕альн╕сть
153 Мiкро- та наносистемна техн╕ка

Навчання передбача╓ найб╕льш фундаментальну п╕дготовку з ф╕зичних та математичних дисципл╕н, пор╕вняно з ╕ншими спец╕альностями у галуз╕ електрон╕ки. Наш╕ випускники вм╕ють проводити теоретичн╕ та експериментальн╕ досл╕дження в м╕кро- та наноелектрон╕ц╕, проектувати ╕ конструювати електронн╕ прилади ╕ пристро╖ р╕зного р╕вня складност╕ (в╕д елементарних компонент╕в до надскладних систем, у тому числ╕ м╕кропроцесор╕в та м╕кроконтролер╕в, систем на кристал╕, МЕМС/НЕМС компонент╕в), створювати сучасн╕ м╕кроелектронн╕ ╕нформац╕йн╕ системи, включаючи штучний ╕нтелект, нейронн╕ мереж╕, бездротов╕ сенсорн╕ мереж╕, систему електронне здоров’я тощо. Також студенти отримують ун╕версальну осв╕ту з комп'ютерних технолог╕й, об’╓ктно-ор╕╓нтованого та системного програмування.
Фундаментальна п╕дготовка та широкий св╕тогляд, як╕ студенти отримують п╕д час навчання, дають змогу випускникам легко адаптуватися у сучасному св╕т╕, реал╕зувати сво╖ можливост╕ на виробництв╕, у науково-досл╕дних ╕ навчальних закладах, у б╕знес╕ як в Укра╖н╕ так ╕ у всьому св╕т╕.
 

 

Перел╕к сертиф╕кат╕в

При вступ╕ на перший курс подання сертиф╕кат╕в Укра╖нського центру оц╕нювання якост╕ осв╕ти з результатами проходження зовн╕шнього незалежного оц╕нювання ╓ обов’язковим, кр╕м випадк╕в, передбачених Умовами прийому до вищих навчальних заклад╕в Укра╖ни та ╕ншими нормативними документами. Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за осв╕тньо-квал╕ф╕кац╕йним р╕внем бакалавра аб╕тур╕╓нт ма╓ подати до ВНЗ сертиф╕кати ЗНО з трьох конкурсних предмет╕в. У 2018 роц╕ приймаються сертиф╕кати зовн╕шнього незалежного оц╕нювання 2016, 2017 ╕ 2018 рок╕в, кр╕м сертиф╕ката з ╕ноземно╖ мови. Сертиф╕кат ЗНО з ╕ноземно╖ мови прийма╓ться т╕льки за 2018 р╕к.

Перел╕к сертиф╕кат╕в (вагов╕ коеф╕ц╕╓нти)

М╕н╕мальна к╕льк╕сть бал╕в для допуску до участ╕ в конкурс╕ або зарахування на навчання за квотою, за сп╕вбес╕дою

Математика (0,5)

Ф╕зика
 АБО ╕ноземна мова (0,2)

Один не менше 125 
за умови, що ╕нший не менше 100

Укра╖нська мова та л╕тература (0,2)

100

 

Перел╕к документ╕в для вступу до КП╤ ╕м. ╤. С╕корського

╤ншу корисну ╕нформац╕ю Ви можете знайти на сайт╕ Приймально╖ ком╕с╕╖ ун╕верситету

Кафедра мiкроелектронiки КПI ╕м. ╤горя С╕корського
Etomite »

Сайт кафедри м╕кроелектрон╕ки

« Error »

Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client184/web221/web/index.php:1995) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /var/www/clients/client184/web221/web/index.php 
  Line: 403 
  Line 403 source: header('Content-Type: '.$type.'; charset='.$this->config['etomite_charset']);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0215 s s(20 Requests)
  PHP: 0.0112 s s 
  Total: 0.0327 s s