ua eng home search we

╤ващук Анатол╕й Васильович

Доцент, кандидат техн╕чних наук, Лауреат державно╖ прем╕╖ Укра╖ни, заступник директора науково-навчального центру “Наноелектрон╕ка ╕ нанотехнолог╕╖”,  зав╕дуючий науково-досл╕дною лаборатор╕╓ю нап╕впров╕дникових перетворювач╕в

Персональна стор╕нка викладача в систем╕ "Intellect"


Народився  24 липня 1953 року. Зак╕нчив факультет рад╕оелектрон╕ки КП╤ у 1976 р. Кандидатську дисертац╕ю захистив у 2003 роц╕.

27 рок╕в працював у НД╤ “Сатурн”  (ВАТ “НВП “Сатурн”), де пройшов шлях в╕д ╕нженера, молодого спец╕ал╕ста до головного ╕нженера НВ ДП “Сатурн-М╕кро”. Займався розробками ╕ впровадженням у виробництво НВЧ нап╕впров╕дникових прилад╕в ╕ М╤С на А3В5. У 1994 – 1999 роках працював заступником директора Державного науково-техн╕чного п╕дпри╓мства Базовий центр “Технолог╕я арсен╕д-гал╕╓вих прилад╕в “САТУРН - ГАЛАР”   за сум╕сництвом. Був головним конструктором чи його заступником понад 20 досл╕дно-конструкторських ╕ науково-досл╕дних роб╕т, ╓ автором розробок ц╕лого ряду арсен╕дгал╕╓вих НВЧ транзистор╕в: АП 354, АП 355, АП 356, АП 357, АП 358, WAF 302, WAF 303.

Доцент ╤ващук А.В. в╕домий фах╕вець у галуз╕ надвисокочастотно╖ м╕кроелектрон╕ки, систем телекомун╕кац╕й ╕ косм╕чного зв`язку, в 1988 роц╕ йому присуджено Державну прем╕ю Укра╖ни в галуз╕ науки та техн╕ки за визначний вклад в розробку НВЧ нап╕впров╕дникових прилад╕в для косм╕чних програм: “Венера 15”, “Венера 16”, “Фобос”, “Комета Галлея” ╕ апаратури спец╕ального призначення. В╕н ╓ автором 3-х навчальних пос╕бник╕в, понад 120 наукових праць, 16 винаход╕в, 7 патент╕в.

З 2004 року ╕ по 2009 р╕к, працюючи головним ╕нженером науково – виробничо╖ ф╕рми „Пульс”, яка розробля╓ та виготовля╓ медичну апаратуру, став фах╕вцем з розробки кр╕ох╕рург╕чних апарат╕в, автор 15 наукових праць з ц╕╓╖ тематики, впроваджував  кр╕ох╕рург╕чн╕ технолог╕╖ в пров╕дних кл╕н╕ках ╢вропи та Аз╕╖.

Досв╕ду викладацько╖ роботи набув, працюючи за сум╕сництвом на кафедр╕ ф╕зично╖ та б╕омедично╖ електрон╕ки  НТУУ „КП╤” та ╕нших ун╕верситетах Ки╓ва старшим викладачем та доцентом у 2003  –  2009 роках. З 2010 року – доцент кафедри м╕кроелектрон╕ки факультету електрон╕ки КП╤ ╕м. ╤горя С╕корського. Чита╓ лекц╕╖ з курс╕в „Функц╕ональна електрон╕ка”, „Б╕омедичн╕ сенсори”, „Електронн╕ сенсори”, „Синтез та д╕агностика наноструктур”.

Сфера наукових ╕нтерес╕в: НВЧ м╕кроелектрон╕ка, сонячна енергетика, сенсорика, медична кр╕ох╕рург╕чна апаратура. В ун╕верситет╕ займа╓ться розробкою сонячних батарей та пристро╖в ор╕╓нтац╕╖ для косм╕чних апарат╕в, а також р╕зноман╕тних сенсор╕в.

Кафедра мiкроелектронiки КПI ╕м. ╤горя С╕корського
Etomite »

Сайт кафедри м╕кроелектрон╕ки

« Error »

Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client184/web221/web/index.php:1995) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /var/www/clients/client184/web221/web/index.php 
  Line: 403 
  Line 403 source: header('Content-Type: '.$type.'; charset='.$this->config['etomite_charset']);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0251 s s(40 Requests)
  PHP: 0.0206 s s 
  Total: 0.0457 s s