ua eng home search we

Петровський В╕тал╕й Ярославович

Доктор техн╕чних наук, професор, Лауреат державно╖ прем╕╖ Укра╖ни, зав╕дуючий в╕дд╕лом високотемпературних д╕електричних та резистивних матер╕ал╕в ╤нституту проблем матер╕алознавства ╕м.╤.М.Францевича НАН Укра╖ни

Персональна стор╕нка викладача в систем╕ "Intellect"Народився 23 с╕чня 1951 року. Зак╕нчив  факультет рад╕оелектрон╕ки КП╤ в 1974 роц╕. По зак╕нченн╕ ун╕верситету служив у Закавказькому В╕йськовому окруз╕, з 1976 року працю╓ в ╤нститут╕ проблем матер╕алознавства ╕м..╤.М.Францевича НАН Укра╖ни. У 1984 роц╕ захистив кандидатську дисертац╕ю, у 2000 роц╕ – докторську, з 1996 року зав╕дуючий  в╕дд╕лом високотемпературних д╕електричних та резистивних матер╕ал╕в. Набув досв╕ду викладацько╖ роботи, працюючи асистентом кафедри електро╕золяц╕йно╖ та кабельно╖ техн╕ки (пот╕м в╕дновлювальних джерел енерг╕╖)  факультету енергетики та автоматики з 1980 по 1989 роки, з 2003 року – професор кафедри м╕кроелектрон╕ки факультету електрон╕ки КП╤ ╕м. ╤горя С╕корського.

Чита╓ лекц╕╖ з курс╕в „ Електротехн╕чн╕ матер╕али”, „Вим╕рювання властивостей електротехн╕чних матер╕ал╕в”, „Планування наукового експерименту”, „Основи наукових досл╕джень” 

Проф. Петровський В.Я. в╕домий фах╕вець у галуз╕ матер╕алознавства електротехн╕чних матер╕ал╕в, в 1989 роц╕ йому присуджено Державну прем╕ю Укра╖ни в галуз╕ науки та техн╕ки за визначний вклад в розробку керам╕чних матер╕ал╕в спец╕ального призначення. Петровський В.Я. б╕бл╕ографований видавництвом Marcus (USA) “Who is Who in Sciences and Engineering in 2004”  та ном╕нований на звання “Best ceramist  in Europe  2005”.

В╕н ╓ засновником нового напрямку – шарувато-град╕╓нтних композиц╕йних матер╕ал╕в як твердот╕льних прилад╕в широкого вжитку, впровадив низку нов╕тн╕х розробок енергозбер╕гаючих прилад╕в та пристро╖в, за що був нагороджений Медаллю ВДНГ та дипломами м╕жнародних виставок (Бидгощ - 2003, Ганновер-мессе-2004). Автор понад 170 наукових праць, двох монограф╕й (одна з них видана за кордоном), двох ╓вропейських та шести в╕тчизняних патент╕в, п’яти  телев╕з╕йних сюжет╕в, низки  науково-популярних публ╕кац╕й. ╢ учасником б╕льш як 80 м╕жнародних конференц╕й, в тому числ╕ як допов╕дач за запрошенням на  м╕жнародних конгресах: ╢вропейського керам╕чного товариства-2004, М╕жнародного керам╕чного конгресу нових матер╕ал╕в та технолог╕й “CIMTEC-2006” та матер╕алознавчого конгресу “Euromat-2007”

П╕д його науковим кер╕вництвом захищено дв╕ кандидатськ╕ дисертац╕╖, в тепер╕шн╕й час в╕н ╓ кер╕вником 3-х асп╕рант╕в (2007 р╕к). Петровський В.Я. ╓ членом спец╕ал╕зованих вчених рад ╤нституту проблем матер╕алознавства ╕м.╤.М.Францевича НАН Укра╖ни та ╤нституту ф╕зики нап╕впров╕дник╕в ╕м. В.╢. Лашкарьова НАН Укра╖ни,

Науков╕ та педагог╕чн╕ досягнення В.Я.Петровського мають широке м╕жнародне визнання. В р╕зн╕ роки для читання лекц╕й та науково╖ роботи його запрошували на  тривалий час до р╕зних ун╕верситет╕в: Пол╕техн╕ка Варшавська (1990-1993) - Польща, Берл╕нський техн╕чний ун╕верситет (1994-1996) - Н╕меччина, Крак╕вська-г╕рничо-металург╕йна академ╕я (1998-2000) - Польща, Л╕можська Академ╕я (Вища Школа Керам╕чно╖ Промисловост╕, Франц╕я ) - 2001 р╕к, Харб╕нський пол╕техн╕чний ╕нститут, м. Харб╕н, Китай - 2002 р╕к,  Ун╕верситет м. Тр╕╓ст, ╤тал╕я  (2004 р╕к). Петровський В.Я. ╓ д╕йсним член Польського керам╕чного товариства та Н╕мецького матер╕алознавчого товариства.

Кафедра мiкроелектронiки КПI ╕м. ╤горя С╕корського
Etomite »

Сайт кафедри м╕кроелектрон╕ки

« Error »

Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client184/web221/web/index.php:1995) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /var/www/clients/client184/web221/web/index.php 
  Line: 403 
  Line 403 source: header('Content-Type: '.$type.'; charset='.$this->config['etomite_charset']);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0360 s s(40 Requests)
  PHP: 0.0130 s s 
  Total: 0.0490 s s